Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Marcin Weinkauf
1 lutego 2024

Z usług tłumaczenia i korekty językowej tekstów naukowych z zakresu dyscypliny archeologia korzystaliśmy już kilkakrotnie, były to zarówno materiały do publikacji o charakterze monograficznym, jak i artykuły do czasopism zachodnioeuropejskich oraz krajowych dotyczących wczesnego- i późnego średniowiecza, jak również nowożytności. Należy zauważyć, że tłumaczeniu poddawano teksty o bardzo różnorodnej problematyce począwszy od szeroko rozumianych zagadnień oscylujących wokół osadnictwa, miast, gospodarki, kontaktów handlowych, kultury po opracowania bardzo specjalistyczne, np. związane z numizmatyką, paleoekologią i paleobotaniką. Bardzo wysoko oceniamy dotychczasową współpracę. Za każdym razem spotkaliśmy się z niezwykle profesjonalnym podejściem do tematu i terminowością wykonywanych usług.

Wojciech Stelmach
4 stycznia 2024

Na wstępie chciałbym podziękować pani Zahorskiej za współpracę, która przebiegła - moim zdaniem - znakomicie. Począwszy od kontaktu z tłumaczką, przez terminowość, na jakości przekładu kończąc. Tłumaczenie tekstu z zakresu historii języka nie jest wcale prostą sprawą, ale pani Zahorska znakomicie sobie z nim poradziła. Chciałbym też, korzystając z okazji, podkreślić wysoką kulturę osobistą pani Zahorskiej. To wszystko składa się na bardzo dobrą ocenę pracy tłumaczki.

Jacek Gackowski
21 grudnia 2023

Z tłumaczenia specjalistycznego Pani Joanny Zahorskiej artykułu naukowego z zakresu dyscypliny archeologia jestem szczerze zadowolony. A muszę przyznać, że przekład na język angielski tekstu naukowego dotyczącego problematyki prahistorii, wymaga doskonałej znajomości nie tylko języka, ale i zagadnień specjalistycznych. I tu miłe zaskoczenie, bowiem Pani J. Zahorska doskonale sobie radzi z jednym i drugim. Polecam jej usługi przekładowe innym, myślę, że nie tylko akademickim archeologom prahistorycznym.