Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Rafał
27 stycznia 2023

Tłumaczenie (wcale niełatwe) zostało wykonane bardzo profesjonalnie i kompetentnie. Z całą pewnością będę kontynuował współpracę z tłumaczem.

M. Karnicki
12 grudnia 2022

Wśród tylu pozytywnych i jakże trafnych opinii opisujących jakość , cenę , szybkość wykonanych zleceń i profesjonalizm jakie niewątpliwe charakteryzują Panią Joannę, chciałbym moje 5 gwiazdek pozostawić za coś innego. Jako osoba z podwójnym obywatelstwem, posługująca się j. angielskim poszukiwałem kogoś , kto podjąłby się przełożenia mojej książki napisanej w j. polskim na j. angielski. Debiutując w świecie książki, obawiałem się , iż trudno będzie mi o tłumacza, który sprosta zadaniu i przełoży moją opowieść autobiograficzną w taki sposób , abym był w pełni zadowolony. Ponieważ uważam , że w życiu każdego z nas "nic nie dzieje się bez przyczyny", trafiłem na Panią Joannę, a Ona w wyjątkowym i pięknym stylu, wcielając się w moją rolę, oddała w j. angielskim moje uczucia i tym samym wykonała swoje zadanie w stu procentach. Jeśli podążasz podobną drogą i zastanawiasz się nad wydaniem swojej książki w j. angielskim, warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia Pani Joanny. Nie pracuje Ona tylko z "suchym" tekstem, ale również współpracuje z autorem zapewniając mu poczucie komfortu na każdym etapie tłumaczenia. Jeszcze raz dziękuję . Well done ! Do usłyszenia Pani Joanno, kto wie , może przy następnej ? :)

Marian Radomski
3 października 2022

Dziękuję za świetną jakość tłumaczenia, publikacja artykułów dodatkowo w języku angielskim, okazała się strzałem w dziesiątkę.